Centre of English Studies, Leeds

Škola má pobočky také v Londýně, Oxfordu, Worthingu, Edinburghu, Harrogate a v Dublinu.
Destinace je možné mezi sebou kombinovat.

Škola CES Leeds leží v centru města, na dosah kulturních i turistických zajímavostí. Škola je výjimečná svým osobním přístupem ke studentům. Nabízí 11 učeben v zimě a 20 v létě, s průměrnou kapacitou 8 studentů ve skupině. Škola dále disponuje studovnou a plně vybavenou knihovnou s časopisy, novinami a velkým výběrem DVD. Již před nástupem do kurzu může student začít využívat počítačový program na podporu výuky, tzv. e-learning. Studentům je k dispozici kuchyňka, počítačová studovna s 15 počítači a 10 tablety. Přístup na Wi-Fi je zdarma. Pro odreagování mohou studenti využít společenské místnosti vybavené hrami a kuchyňkou pro přípravu kávy nebo čaje.

AKTIVITY

Volnočasový program organizovaný školou je opravdu pestrý. Každý týden škola pořádá procházky městem a usnadní tak orientaci nově příchozím studentům, plus jim ukáže nejzajímavější památky, muzea nebo galerie. Pro relaxaci jsou pořádány filmová odpoledne. Velice oblíbenou aktivitou jsou kuželky nebo barbecue. Večer škola organizuje návštěvy místních hospůdek, klubů a diskoték a pro odvážné se pořádá karaoke soutěž. O víkendu jsou organizovány exkurze a výlety do měst jako je York, Scarborough, nebo Whitby. Cena se pohybuje okolo 25-45 GBP za celodenní exkurzi, 5-20 GBP za půldenní. Odpolední aktivity ve škole jsou zdarma. Konkrétní program na následující týden je vždy dostupný na webových stránkách školy.

CENY 2018

Ceny v GBP 
Kurzy Počet lekcí Cena za 2 týdny
Zápisné 40
Studijní materiály k zakoupení cca 35
Obecná angličtina 20/30 354/509
Obecná angličtina + Individuální výuka 1:1 20 + 5 682
Obecná angličtina + Obchodní angličtina
- pouze v červenci a srpnu
30 509
Individuální výuka 18+ 60 minut 55

 

- Délka lekce = 45 minut
- Maximální počet studentů ve třídě: 14

DALŠÍ KURZY

  • IELTS
  • CES/NCUK University Pre sessional English Programme - novinka pro rok 2018
  • Obecná angličtina + Teacher Training

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí několik druhů ubytování, záleží pouze na přání klienta, zda dá přednost ubytování v hostitelské rodině, kde má možnost poznat místní kulturu a zvyklosti nebo raději uvítá nezávislé bydlení s ostatními studenty ve studentské rezidenci. Hostitelské rodiny nabízí stravování formou plné penze, k obědu je připravován balíček s sebou. Ubytování v rezidenci je určeno studentům starším 18 let. Byty jsou 3-6pokojové a jsou vzdáleny do 10 minut pěší chůzí od školy. Studenti spolu sdílí plně vybavenou kuchyňku. K dispozici je společenská místnost, pračka a televize.

Ceny v GBP / týden
Ubytování Cena
Ubytovací poplatek 55
Hostitelská rodina, plná penze, JP/DP 145/135
Studentská rezidence Liberty Park Living 18+, vlastní strava, vlastní koupelna, JP
- dostupné pouze v červenci a srpnu, 7 minut pěšky od školy 
140

DOPRAVA

Ceny v GBP / cestu a osobu
Letiště Cena
Leeds Bradford            75
Manchester 125

 

Škola je uzavřena ve dnech: 1/1, 30/3, 2/4, 7/5, 28/5, 27/8, 21/12 2018 - 2/1 2019

Webová stránka školy: www.ces-schools.com

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: