RAKOUSKO, Vídeň, Actilingua

Zuzana  M., 2017

Bylo to nejen úžasné procvičení jazyka, ale poznala jsem i spoustu zajímavých lidí z různých zemí.

Skvělá byla i ta volnost, kdy jsem se mohla večer vrátit na ubytování kdy jsem chtěla a celou Vídeň prochodit po vlastní ose, nebo s novými přáteli. Nejlepších čtrnáct dní o prázdninách 2017.

Zuzana M., 2017, studentka
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ŠPANĚLSKO, Benalmádena - Málaga, Colegio Maravillas

Marie N., 2017

Chtěla bych moc poděkovat za skvělý kurz, který mě nejen bavil, ale i něco naučil. Rodina, ve které jsem s Theou bydlela, byla velmi ochotná a milá. I Eugenio a Caroline (učitelé) byli úžasní. Vše bylo super, máme krásné fotky a nezapomenutelné zážitky. Moc děkujeme.

 

Marie N., 2017
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ŠPANĚLSKO, Benalmádena - Málaga, Colegio Maravillas

Thea J., 2017

Španělsko nemělo chybu, rodina dokonalá, výlety boží a hlavně skvělý zážitek.

Thea J., 2017
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Brighton, EC

Gája Ž. za dceru Emmu, 2017

Za sebe, jakožto za rodiče, mohu vyjádřit velkou spokojenost. V prvé řadě komunikace s vaší agenturou a organizace pobytu a dopravy byla naprosto příkladná a spolehlivá, mockrát za to děkuji. Dle slov dcery je Brighton úžasné město s velmi přátelskou atmosférou, výuka se Emmě velmi líbila. 

Zvlášť ten druhý týden výuky, kdy se dostala i s Karolínou do lepší skupiny. Přeci jen ten první týden se Emma cítila asi nejlépe jazykově vybavená ze skupiny, takže to nebylo tak motivující a náročné jak v tom druhém týdnu, ze kterého byla nadšená. Moc si pochvalovala i stravu. Za ty dva týdny si našla i několik kamarádů,se kterými je v kontaktu i nadále.

Přeji vám hodně zdaru ve vaší práci, myslím a doufám, že to nebyl dcery poslední jazykový pobyt. :-)

Gája Ž. za dceru Emmu, 2017, 14 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Londýn, LAL

Mikuláš Š., 2017

Agentura Studymix zajistila vše co byla třeba, tj. nalezení jazykové školy, letištní transfer a možnosti dopravy. Samotný pobyt překonal má očekávání, bylo to úžasné.

Pokud bych jel na jazykový kurz znovu, opět bych oslovil Studymix, protože zařídil to, co jsem od agentury očekával. Skvělý zážitek!

Mikuláš Š., 2017, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Toronto, ILAC

Kateřina S. za dceru Adélku, 2017

Ráda bych Vám poděkovala za zorganizování studijního pobytu naší dcery v Kanadě. Včera se dcera vrátila z Toronta velmi spokojená, s mnoha zážitky a zkušenostmi. Ve škole vše probíhalo tak, jak jste nás informovala. Ze způsobu výuky byla nadšená, ve škole se jí moc líbilo (to u ní nebývá zvykem).

Rodina byla také příjemná, jen zpočátku byla Adéla trochu bezradná, to se ale rychle vyřešilo. Program, který si objednávala na místě byl zábavný a zajímavý. I cestování nejen letadlem, ale i po městě zvládla bez problémů.

Jsem velmi ráda, že jsme se při plánování této cesty obrátili na Vás. V případě, že se rozhodneme znovu pro nějaký studijní pobyt, opět rádi využijeme Vašich služeb.

Kateřina S. za dceru Adélku, 2017, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

USA, Los Angeles ELC a San Francisco LSI

Johanka P., 2016

Chtěla bych se s Vámi podělit o své zážitky se společností Studymix. Už v patnácti letech jsem jela sama na 5 týdnů do USA (New York, Ft. Lauderdale) a byla jsem nadmíru spokojená, proto jsem se rozhodla absolvovat cestu do USA znova. Na sto procent jsme s rodiči věděli, že zvolíme opět agenturu Studymix.

Tento rok, jsem letěla do Los Angeles (UCLA) a musím říci, že škola ELC je jednoznačně nelepší volba (bezkonkurenční jídelna, kde obědváte s americkými studenty, nádherný campus, nejlepší učitelé a super komunikace). Dále jsem přeletěla do San Franciska na Jazzový workshop, na který nikdy nezapomenu a doufám, že se znova naskytne příležitost a budu ho moci absolvovat znovu. Po týdnu mě zaměstnankyně školy LSI odvezla do rodiny v Berkeley,, kde jsem strávila další dva týdny. Rodina byla velice přátelská, měla dceru Jennu (v mém věku) a psa. Do školy jsem jezdila bartem (metrem), cesta tam trvala asi 10 minut a první dva dny se mnou jela Jenna a ukázala mi, jak vše funguje. Musím říci, že školu LSI bych znovu nevolila a to z jednoho prostého důvodu, program byl spíše pro dospělé a lidé mé věkové kategorie, byli zastoupeny jen zřídka. Avšak učitelé byli chápající a vstřícní. Pokud se ty, nebo rodiče bojí, abys letěl sám, využij asistenčních služeb letecké společnosti. Pokud máš příležitost vycestovat, neváhej ani chvíli a neboj, že se ti bude stýskat, nebudeš mít na to čas.

Johanka P., 2016, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

USA, New York Rennert a Fort Lauderdale LAL

Petra P. za dceru Johanku, 2015

Chtěla bych Vám napsat, že má dcera je z jazykového pobytu naprosto nadšená, všechno klaplo na jedničku. Bydlí se dvěma Brazilkama a po telefonu zněla opravdu spokojená a natěšená na celý pobyt. Radovala se z úžasně upovídané paní, co je vezla na college.

Služby asistentů v Dusseldorfu od Air Berlin byly skvělé. Letadlo mělo trochu zpoždění a tak dceru převezli autem k dalšímu gatu, jiní prý běželi pěšky :) Ve Vídni teď platí nová možnost, že si můžete dítě odvést až k bráně. Moc Vám děkuji za sdílenou obavu o dceru a vždy podporu, že to bude určitě v pořádku! Moc zdravím.

Petra P. za dceru Johanku, 2015, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Toronto, ILAC

Adéla S., 2017

Už od prvního okamžiku na mě škola působila velmi přátelským dojmem. Nejvíce se mi líbil přístup učitelů a zaměstnanců školy, kteří byli ochotni kdykoliv a s čímkoliv studentům pomoci. Opravdu tu byli pro nás a chtěli nás za dobu našeho pobytu naučit maximum.

Atmosféra byla skvělá, vždy pozitivní, nejspíš diky učitelům a hlavně díky mým úžasným spolužákům, se kterými jsem trávila i po vyučování mnoho času. Vlastně jsem si tím prodlužovala vyučování, protože jediným způsobem komunikace s nimi pro mě byla angličtina. Celkově jsem si pobyt opravdu moc užila a všem bych takovou zkušenost doporučovala. Zpátky domů jsem si s sebou odvezla krásné a nezapomenutelné zážitky a vzpomínky. Také mnoho kontaktů na mé kamarády z celého světa. Doufám, že je opět potkám. Třeba až se někdy vypravím do jejich země za poznáním nové kultury. Jediná věc, která mě trochu mrzí je, že mi na poslední týden mého pobytu (většiny z nás) změnili učitele. Na druhou stranu jsme si vyzkoušeli i přístup jiného učitele. Studium v ILAC v Torontu pro mě byla nezapomenutelná zkušenost s pozitivním dopadem na moji budoucnost, protože tato škola mi dala více, než jen kvalitní vzdělání.

Adéla S., 2017, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Eastbourne, Language Teaching Center

Natálie H., 2016

Navštívit Velkou Británii byl pro mě obrovský zážitek. Líbila se mi možnost poznat spoustu nových lidí ze zahraničí, se kterými musíte mluvit anglicky, a umístění školy - blízko města a moře, ale zároveň v klidné části města, s krásnou zahradou.

Nejvíce se mi líbily odpolední a večerní programy. Byly velmi různorodé a zajímavé, všechny mě bavily. Pokud se někdo nechtěl zúčastnit, měl volné odpoledne a mohl jít do města nebo k moři, což se mi také velmi líbilo - bohatý program a současně volnost. Sobotní výlety na známá místa (Londýn, Canterbury, Leeds, Hastings, Brighton) byly úžasné. Atmosféra ve škole byla ode všech velice přátelská. Přístup zaměstnanců ke studentům byl skvělý. S výukou jsem byla spokojena, čekala jsem však, že se toho za 14 dní naučím více z gramatiky a slovní zásoby. Školu bych jistě doporučila.

Natálie H., 2016, 17 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: