RAKOUSKO, Vídeň, ActiLingua

Barbora M., 2018

Hodnocení mého pobytu na jazykové škole ActiLingua Vídeň

- ubytování: jednolůžkový pokoj, malý, se spoustou úložného prostoru, vlastní koupelna, stůl a lednička. Nebýt tam kvůli počasí 30 stupňů i v noci, tak super. Metro asi 10 minut od metra, tramvaj 5 minut, Mariahilferstraße, po které se dalo dojít do centra, asi 10 minut. Klidná čtvrť s podivnou skupinou na metru. (9/10)

- strava: snídaně a večeře se podávaly v blízkém motelu (asi 2 minuty chůze). Snídaně byly vynikající (!), podávalo se všechno, na co si člověk vzpomněl, formou švédského stolu.  

Večeře byly slabší. Občas se sešly kombinace řízku s rýži atd. Na druhou stranu vždycky byla polévka a salátový bar, takže o hladu člověk neodešel. (9/10)

- škola: gramatická část hodně učící, ale pro mě zábavnější než ta konverzační. Během gramatiky jsme dělali především různé pracovní listy, na komunikaci jsme většinou pracovali na skupinových projektech, které bohužel byly pro všechny stejné a informace se opokovali. (8/10)

- program: podle mě nejslabší článek Actilingui. Program začínal až po skončení intenzivního kurzu a většinou spočítal pouze v odvedení nás na určitě místo, kde řekli "bavte se" maximálně nám zadali nějaký "úkol", ale nikdy to nebyl program, o kterém bych mohla říct, že to byl zážitek. (4/10)

Barbora M., 2018
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

RAKOUSKO, Vídeň, ActiLingua

Barbora M., 2018

Už jsem zpátky z Vídně a všechno proběhlo hladce. Na ubytování ani na škole nebyl žádný problém, naopak vyučování bylo asi nejkvalitnější, jaké jsem kdy ve škole měla. Mockrát děkuji za vyřízení mého pobytu v Rakousku. :-)

Barbora M., 2018, studentka
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Toronto, ILAC

Filip J., 2018

Za takovou příležitost v životě, jako studovat v zahraničí, jsem moc vděčný mým blízkým, ale i této agentuře. Díky Studymixu vše proběhlo bez problému, či nevyplnění našich požadavků, zkrátka jako po másle. Homestay rodina i ubytování bylo skvělé a natož ostatní studenti v domě i spolužáci. Tudíž tuto agenturu vřele doporučuji pokud chcete, aby vše proběhlo v pořádku.

Navíc jsou na telefonu 24/7, takže i kdyby nějaký ten problém nastal, tak ho vyřeší. V mém případě se nic nestalo a myslím, že nebudu výjimka.

Filip J., 2018, student
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

RAKOUSKO, Vídeň, ActiLingua

Katka M., 2018

Dobrý den,

už jsem zpátky z Vídně a všechno proběhlo hladce. Na ubytování ani škole nebyl žádný nezanedbatelný problém, naopak vyučování bylo asi nejkvalitnější, jaké jsem kdy ve škole měla.

Mockrát děkuji za vyřízení mého pobytu v Rakousku.

Katka M., 2018, studentka
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Vancouver, ILAC

Petra a Lubor T. za syna Honzu, 2018, 15 let

Dobrý den,

chtěli bychom vaší agentuře poděkovat za vstřícnost a pomoc při výběru studijního pobytu v Kanadě ve Vancouveru od 19.5.-19.6. 2018. My jako rodiče 15ti-letého syna jsme se obávali, ale váš přístup a pomoc s výběrem vhodného pobyt byl nepřekonatelný. Kdykoliv a jakýkoliv dotaz od nás Vás nezaskočil a my mohli syna relativně bez obav vyslat. 

Když přiletěl na místo, šel do školy a výuka nebyla přesně dle smlouvy okamžitě jste reagovali a pomohli zařídit, aby vše bylo dle dohody, dokázali jste i na dálku Honzu nasměrovat k vyřízení těchto nedostatků. Velice rádi bychom po těchto zkušenostech s vámi příští rok vyslali syna i naši 14ti-letou dceru. Ještě jednou velké DÍKY a těšíme se na další spolupráci s vámi.

Petra a Lubor T. za syna Honzu, 2018, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Vancouver, ILAC

Honza T., 2018, 15 let

Let i přestup byl bez problému, samozřejmě jsem se trochu obával, ale zvládl jsem to!:) Po příletu do Vancouveru nebylo úplně jednoduché se shledat s kurýrem, cedulku jsem měl, ale čekal jinde, ale neodjel beze mě. Kurýr mě převezl do rodiny a obavy opadly. Rodina byla hodná a vstřícná, s mou lámanou angličtinou se chtěli dorozumět, byla to legrace i hoňka. Jejich trpělivost byla neskonalá, ukázali kudy do školy a na zastávku, které jízdenky na autobus jsou nejlevnější a nejvhodnější. Jídlo v rodině bylo super, když jsem si chtěl přidat nebyl problém. Občas mě rodina brala do obchodů. např.( CASCO ). V rodině bydleli i další tři studenti a nemělo to chybu, pořád si bylo s kým povídat.

Navštěvoval jsem i plavecký bazén, kde jsem mohl trénovat na MČR v Praze, seznámil jsem se tam i s jinými plavci, prostě paráda.

Měl jsem malinkatý stresík, když jsem měl podle mapky najít školu, protože celý kampus byl zakreslen přes celý blok a škola byla jen z jedné strany a z malé části, ale i to se zvládlo a moc rád na to vzpomínám.Výuka v kampusu byla super, hodní učitelé a měli hodně připraveného materiálu. Dostávali jsme občas domácí úkoly, a když jsme něčemu nerozuměli, tak s námi učitel byl ochoten zůstat i po vyučování. Dělali jsme testy a posouvali jsme se z úrovně aj do vyšší a vyšší, nemělo to chybu. Poznával jsem Vancouver i lidi z kampusu, chodili jsme společně, navštívil jsem muzea, parky a dokonce jsem letěl hydroplánem nad Vancouvrem, super zážitek. Výletoval bych rád více, ale bohužel má věková hranice nedosahovala 19ti let tak to bylo velmi omezené. Chtěl jsem např. navštívit i Seatell, ale bohužel, snad příště. Moc rád na vše vzpomínám, mám nové kamarády, píšeme si i voláme, snad nám to vydrží!

Pokud rodiče dovolí a budou mě moci opět vyslat na zkušenou budu rád.:)))

Honza T., 2018, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Brighton, EC

Emma T., 2017

Celkový pobyt bych zhodnotila velice pozitivně. Animátoři se vždy snažili zpříjemnit náš volný čas a vyhovět nám. Na výběr jsme měli z několika možností a každý si mohl svobodně vybrat. Výlety byly dobře zorganizované a měli jsme dostatek volného času pro naše potřeby. Co se týče hodin angličtiny, více spokojená jsem byla druhý týden, kdy jsem byla přeřazena do lepší skupiny. V té první jsem se také naučila, ale nejenom já jsem si myslela, že učitelé by se měli více zaobírat tím, kdo ve skupině je. Ve vícero skupinách se objevili jedinci, kteří vůbec neodpovídali úrovni skupiny a ostatní akorát brzdili, ale chápu, že učitelé nemají tolik času zjistit, či odpovídá nebo neodpovídá skupině. Výuka byla pojatá hravě a určitě si z ní mnoho odnesete.

Poslední negativum vidím v animátorech, přesněji řečeno v animátorovi , který se mě ujal při příchodu. Předal obálku se základními informacemi, udělil mi pokoj, který byl ovšem zabraný, může udělat chybu, ale nejvíce mi vadilo, že jsem se nedozvěděla, co můžeme zbytek dne dělat, jestli už dnes platí program a hlavně jsem nedostala kartu, která byla pro pohyb ve škole nezbytná. Bez ní jsem nemohla do pokoje, z pokoje, do školy, ze školy. Bylo mi oznámeno , že kartu dostanu až zítra. Musela jsem si vzít všechny věci z pokoje a dostat se ven a říct někomu, že nemám kartu a nemůžu vlastně nic dělat. Jiný animátor zašel do recepce a za 10 minut jsem měla kartu a jiný pokoj, takže nevím, v čem byl problém. Bez karty by to bylo velmi obtížné. Při podobných situacích se musíte ozvat. Jinak se mi pobyt moc líbil. Jídlo zde bylo na velmi dobré úrovni a moc jsem si zde pochutnala. Určitě bych se sem opět vrátila a děkuji agentuře Studymix za zprostředkování.

Emma T., 2017, 14 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

RAKOUSKO, Vídeň, Actilingua

Zuzana  M., 2017

Bylo to nejen úžasné procvičení jazyka, ale poznala jsem i spoustu zajímavých lidí z různých zemí.

Skvělá byla i ta volnost, kdy jsem se mohla večer vrátit na ubytování kdy jsem chtěla a celou Vídeň prochodit po vlastní ose, nebo s novými přáteli. Nejlepších čtrnáct dní o prázdninách 2017.

Zuzana M., 2017, studentka
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ŠPANĚLSKO, Benalmádena - Málaga, Colegio Maravillas

Marie N., 2017

Chtěla bych moc poděkovat za skvělý kurz, který mě nejen bavil, ale i něco naučil. Rodina, ve které jsem s Theou bydlela, byla velmi ochotná a milá. I Eugenio a Caroline (učitelé) byli úžasní. Vše bylo super, máme krásné fotky a nezapomenutelné zážitky. Moc děkujeme.

 

Marie N., 2017
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ŠPANĚLSKO, Benalmádena - Málaga, Colegio Maravillas

Thea J., 2017

Španělsko nemělo chybu, rodina dokonalá, výlety boží a hlavně skvělý zážitek.

Thea J., 2017
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Brighton, EC

Gája Ž. za dceru Emmu, 2017

Za sebe, jakožto za rodiče, mohu vyjádřit velkou spokojenost. V prvé řadě komunikace s vaší agenturou a organizace pobytu a dopravy byla naprosto příkladná a spolehlivá, mockrát za to děkuji. Dle slov dcery je Brighton úžasné město s velmi přátelskou atmosférou, výuka se Emmě velmi líbila. 

Zvlášť ten druhý týden výuky, kdy se dostala i s Karolínou do lepší skupiny. Přeci jen ten první týden se Emma cítila asi nejlépe jazykově vybavená ze skupiny, takže to nebylo tak motivující a náročné jak v tom druhém týdnu, ze kterého byla nadšená. Moc si pochvalovala i stravu. Za ty dva týdny si našla i několik kamarádů,se kterými je v kontaktu i nadále.

Přeji vám hodně zdaru ve vaší práci, myslím a doufám, že to nebyl dcery poslední jazykový pobyt. :-)

Gája Ž. za dceru Emmu, 2017, 14 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Londýn, LAL

Mikuláš Š., 2017

Agentura Studymix zajistila vše co byla třeba, tj. nalezení jazykové školy, letištní transfer a možnosti dopravy. Samotný pobyt překonal má očekávání, bylo to úžasné.

Pokud bych jel na jazykový kurz znovu, opět bych oslovil Studymix, protože zařídil to, co jsem od agentury očekával. Skvělý zážitek!

Mikuláš Š., 2017, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Toronto, ILAC

Kateřina S. za dceru Adélku, 2017

Ráda bych Vám poděkovala za zorganizování studijního pobytu naší dcery v Kanadě. Včera se dcera vrátila z Toronta velmi spokojená, s mnoha zážitky a zkušenostmi. Ve škole vše probíhalo tak, jak jste nás informovala. Ze způsobu výuky byla nadšená, ve škole se jí moc líbilo (to u ní nebývá zvykem).

Rodina byla také příjemná, jen zpočátku byla Adéla trochu bezradná, to se ale rychle vyřešilo. Program, který si objednávala na místě byl zábavný a zajímavý. I cestování nejen letadlem, ale i po městě zvládla bez problémů.

Jsem velmi ráda, že jsme se při plánování této cesty obrátili na Vás. V případě, že se rozhodneme znovu pro nějaký studijní pobyt, opět rádi využijeme Vašich služeb.

Kateřina S. za dceru Adélku, 2017, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

USA, Los Angeles ELC a San Francisco LSI

Johanka P., 2016

Chtěla bych se s Vámi podělit o své zážitky se společností Studymix. Už v patnácti letech jsem jela sama na 5 týdnů do USA (New York, Ft. Lauderdale) a byla jsem nadmíru spokojená, proto jsem se rozhodla absolvovat cestu do USA znova. Na sto procent jsme s rodiči věděli, že zvolíme opět agenturu Studymix.

Tento rok, jsem letěla do Los Angeles (UCLA) a musím říci, že škola ELC je jednoznačně nelepší volba (bezkonkurenční jídelna, kde obědváte s americkými studenty, nádherný campus, nejlepší učitelé a super komunikace). Dále jsem přeletěla do San Franciska na Jazzový workshop, na který nikdy nezapomenu a doufám, že se znova naskytne příležitost a budu ho moci absolvovat znovu. Po týdnu mě zaměstnankyně školy LSI odvezla do rodiny v Berkeley,, kde jsem strávila další dva týdny. Rodina byla velice přátelská, měla dceru Jennu (v mém věku) a psa. Do školy jsem jezdila bartem (metrem), cesta tam trvala asi 10 minut a první dva dny se mnou jela Jenna a ukázala mi, jak vše funguje. Musím říci, že školu LSI bych znovu nevolila a to z jednoho prostého důvodu, program byl spíše pro dospělé a lidé mé věkové kategorie, byli zastoupeny jen zřídka. Avšak učitelé byli chápající a vstřícní. Pokud se ty, nebo rodiče bojí, abys letěl sám, využij asistenčních služeb letecké společnosti. Pokud máš příležitost vycestovat, neváhej ani chvíli a neboj, že se ti bude stýskat, nebudeš mít na to čas.

Johanka P., 2016, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

USA, New York Rennert a Fort Lauderdale LAL

Petra P. za dceru Johanku, 2015

Chtěla bych Vám napsat, že má dcera je z jazykového pobytu naprosto nadšená, všechno klaplo na jedničku. Bydlí se dvěma Brazilkama a po telefonu zněla opravdu spokojená a natěšená na celý pobyt. Radovala se z úžasně upovídané paní, co je vezla na college.

Služby asistentů v Dusseldorfu od Air Berlin byly skvělé. Letadlo mělo trochu zpoždění a tak dceru převezli autem k dalšímu gatu, jiní prý běželi pěšky :) Ve Vídni teď platí nová možnost, že si můžete dítě odvést až k bráně. Moc Vám děkuji za sdílenou obavu o dceru a vždy podporu, že to bude určitě v pořádku! Moc zdravím.

Petra P. za dceru Johanku, 2015, 15 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

KANADA, Toronto, ILAC

Adéla S., 2017

Už od prvního okamžiku na mě škola působila velmi přátelským dojmem. Nejvíce se mi líbil přístup učitelů a zaměstnanců školy, kteří byli ochotni kdykoliv a s čímkoliv studentům pomoci. Opravdu tu byli pro nás a chtěli nás za dobu našeho pobytu naučit maximum.

Atmosféra byla skvělá, vždy pozitivní, nejspíš diky učitelům a hlavně díky mým úžasným spolužákům, se kterými jsem trávila i po vyučování mnoho času. Vlastně jsem si tím prodlužovala vyučování, protože jediným způsobem komunikace s nimi pro mě byla angličtina. Celkově jsem si pobyt opravdu moc užila a všem bych takovou zkušenost doporučovala. Zpátky domů jsem si s sebou odvezla krásné a nezapomenutelné zážitky a vzpomínky. Také mnoho kontaktů na mé kamarády z celého světa. Doufám, že je opět potkám. Třeba až se někdy vypravím do jejich země za poznáním nové kultury. Jediná věc, která mě trochu mrzí je, že mi na poslední týden mého pobytu (většiny z nás) změnili učitele. Na druhou stranu jsme si vyzkoušeli i přístup jiného učitele. Studium v ILAC v Torontu pro mě byla nezapomenutelná zkušenost s pozitivním dopadem na moji budoucnost, protože tato škola mi dala více, než jen kvalitní vzdělání.

Adéla S., 2017, 16 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Eastbourne, Language Teaching Center

Natálie H., 2016

Navštívit Velkou Británii byl pro mě obrovský zážitek. Líbila se mi možnost poznat spoustu nových lidí ze zahraničí, se kterými musíte mluvit anglicky, a umístění školy - blízko města a moře, ale zároveň v klidné části města, s krásnou zahradou.

Nejvíce se mi líbily odpolední a večerní programy. Byly velmi různorodé a zajímavé, všechny mě bavily. Pokud se někdo nechtěl zúčastnit, měl volné odpoledne a mohl jít do města nebo k moři, což se mi také velmi líbilo - bohatý program a současně volnost. Sobotní výlety na známá místa (Londýn, Canterbury, Leeds, Hastings, Brighton) byly úžasné. Atmosféra ve škole byla ode všech velice přátelská. Přístup zaměstnanců ke studentům byl skvělý. S výukou jsem byla spokojena, čekala jsem však, že se toho za 14 dní naučím více z gramatiky a slovní zásoby. Školu bych jistě doporučila.

Natálie H., 2016, 17 let
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: