Meridian School of English, Portsmouth

Škola Meridian School of English nabízí kvalitní výuku angličtiny se zaměřením na dospělou klientelu již od roku 1979. Škola je umístěna přímo v centru města v historické budově místní radnice ve 3. patře. Do školy se můžete dostat vchodem, který se nachází pod hlavními schody. V budově je k dispozici také výtah. V případě, že do budovy vejdete hlavním vchodem, můžete se poradit na recepci. Škola má krásné prosvětlené a vybavené učebny, lektoři při výuce využívají interaktivní online programy, studenti mají zdarma Wi-Fi připojení a k dispozici společné odpočinkové prostory s přístupem na počítače. V přízemí se nachází kavárna, kde je možné zakoupit občerstvení za příznivé ceny. Oblíbeným místem k odpočinku je místní park, který se nachází hned naproti škole. Studenti zde často relaxují v přestávkách mezi lekcemi. Filozofie školy Meridian School of English je jednoduchá: nejlepší způsob, jak se naučit anglicky je v přirozeném anglicky mluvícím prostředí. Škola zajišťuje kvalitní mezinárodní mix studentů a malé skupiny o maximálním počtu 8 studentů ve třídě. Studenti si mohou zvolit kurz od obecné angličtiny po kurz s možností získat mezinárodní certifikát. Škola nabízí také kurz pro učitele. Velkou výhodou je velice nízký počet studentů z České republiky.

 • Budova jazykové školy Meridian School of English v Porstmouth
 • Absolventka jazykového kurzu na škole Meridian School of English v Portsmouth
 • Meridian School of English Portsmouth
 • Studenti na jazykovém pobytu na škole Meridian School of English v Porstmouth

AKTIVITY

Studium angličtiny není pouze o sezení ve třídě, ale zahrnuje také různé aktivity, které škola pro studenty připraví. Studenti tak budou poznávat britskou kulturu, objevovat krásy Portsmouth a jeho okolí spolu s ostatními studenty z celého světa. Každý týden jsou připravené jiné aktivity, přičemž většina z nich je zdarma. Například první den školy je pro nové studenty připravena orientační procházka po městě a okolí, dalšími aktivitami je konverzační klub, diskuzní klub, filmový klub, večerní posezení v anglických hospůdkách, ochutnávání světové kuchyně v místních restauracích, karaoke, bowling, kuželky, plavání nebo třeba nakupování. Pro studenty, kteří mají rádi více adrenalinu, může škola zajistit plachtění, surfování, turistické procházky, fotbal nebo ragby. O víkendech bývají pořádané celodenní exkurze za drobný poplatek. Aktuální informace o pořádaných aktivitách je k dispozici na webových stránkách.

CENY

Ceny v GBP / týden
Kurzy Počet lekcí Cena 
Zápisné  75
Obecná angličtina 15 225
23 280
Exam Preparation
- FCE, CAE, CPE, IELTS, Trinity
15 + 8 280
Individuální výuka 1:1 / 2:1 60 minut 40/50
Kurz pro učitele* 23 700/týden
*potřebná úroveň angličtiny B1+
 

Délka lekce = 60 minut

UBYTOVÁNÍ

Studenti jsou ubytovaní v hostitelských rodinách, které jsou v pěší vzdálenosti od školy. Rodiny jsou pečlivě vybírány a pravidelně navštěvovány, aby byl zajištěný komfort studentů během jejich jazykového pobytu a aby se cítili pokud možno jako doma. Rodina zajišťuje také stravování, buď plnou penzí, nebo polopenzí. Polopenze zahrnuje snídaně, večeře a o víkendu také obědy. Studenti si mohou vybrat standardní ubytování nebo business ubytování. Standardní ubytování zahrnuje hezké rodinné prostředí, vybavený jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, sdílenou koupelnu a kuchyni. V rodině budou ubytovaní maximálně tři další zahraniční studenti jiné národnosti. Business ubytování zahrnuje luxusnější ubytování s vlastní koupelnou. Další variantou ubytování je penzion nebo hotel. Více informací o tomto ubytování je na vyžádání.

Ceny v GBP / týden
Ubytování Strava

Cena

Příplatek ve vysoké sezóně (červenec - srpen) 10
Hostitelská rodina Standard, JP* plná penze 185
polopenze 165
Studentská rezidence 18+
- příplatek za povlečení, ručníky, kuchyňské vybavení: 75
vlastní 210
*Dvoulůžkový pokoj k dispozici

DOPRAVA

Studenti si mohou zajistit vlastní dopravu z letiště, případně škola zajišťuje organizované transfery.

Ceny v GBP / cestu a osobu
Letiště 1 cesta 2 cesty Vzdálenost
Heathrow 91 183 1,5 h
Gatwick 91 183 1,5 h
Luton 156 313 1,7 h
Stansted 223 445 2,5 h

 

Škola je uzavřena ve dnech: 14/4, 17/4, 1/5, 29/5, 28/8, 22/12 - 2/1 2017

Webová stránka školy: www.meridianenglish.com 

 • Portsmouth je ideální lokalitou pro jazykový pobyt v zahraničí
 • Jazykový škola Meridian School of English se nachází přímo v centru Portsmouth v budově radnice
 • Molo a pláž v Portsmouth, Meridian School of English
 • Studenti na exkurzi se školou Meridian School of English Portsmouth
 • Portsmouth, Meridian School of English
 • Výuka anglického jazyka je na škole Meridian School of English v Porstmouth na špičkové úrovni
 • Ke studentům anglického jazyka přistupují lektoři individuálně a zaměřují se na jejich potřeby, Meridian School of English Portsmouth
 • Portsmouth, město s významným přístavem i historickými loděmi, Meridian School of English

 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: