Eastbourne

...nejšťastnější místo pro život v celém Spojeném království...

je město s přibližně 100 000 obyvateli a je známé pro své ideální umístění mezi zelené kopce, bílé útesy Sedm Sester a překrásné modré moře. Ideální polohu zaujímá i vůči Londýnu, do jehož centra je to pouhých 90 minut vlakem.

Eastbourne je považováno za nejbezpečnější a nejslunnější místo na jihovýchodním pobřeží Anglie s typicky venkovskou krajinou. Jeho rozlehlé pláže, okolní příroda, parky s květinovými koberci a tenisové turnaje, jsou důvodem, proč město navštěvují více než čtyři miliony turistů ročně.

Město je založeno v tradičním viktoriánském stylu. Jeho pohodovou atmosféru podtrhuje i bohaté kulturní vyžití. Je zde více než 70 hospůdek, pět divadel, tři muzea a umělecké galerie, kina, a bujarý noční život.

Rádi nakupujete? Eastbourne je známé také svými nákupními možnostmi. Od moderního nákupního centra The Beacon, přes typické viktoriánské uličky zvané Little Chelsea s obchody nebo výborným místním jídlem, butiky v Enterprise Centre nebo designerskými obchody hned vedle přístavu.

Nechybí ani sportovní vyžití. Eastbourne nabízí zázemí pro všechny možné typy sportů. Fanoušci tenisu si mohou vychutnat tradiční tenisové turnaje konané v červnu, kterým se také přezdívá „předskokani" Wimbledonu. V červenci se pak pořádá jeden z nejextrémnějších sportovních festivalů v UK, zvaný Eastbourne Extreme.

A proč nespojit výuku anglického jazyka a zjistit, proč vlastně bylo Eastbourne zvoleno nejšťastnějším místem pro život v Anglii?

 

Nabízené školy v této lokalitě:

 

Zajímavé odkazy:

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: