Studium na střední škole v zahraničí

Máte doma středoškoláka, který se od základní školy učí cizí jazyk, ale stále to není ono? Většina rodičů si přeje pro své děti to nejlepší. Chce, aby byly děti šťastné a úspěšné. Vězte, že bez jazykové vybavenosti a zkušeností to v dnešní době jde jen těžko. Dopřejte svým dětem životní zkušenost a zážitek, na který budou rády vzpomínat celý život a který jim změní život k lepšímu.

Studium na střední škole v zahraničí nebylo nikdy dostupnější. Vaše děti se výrazně zdokonalí v cizím jazyce, začnou v jazyce myslet, poznají, jak se žije jinde, najdou si nové kamarády a známé, zažijí nezapomenutelné chvíle a zážitky. Navíc dospějí, zvedne se jim sebevědomí, osamostatní se a získají smysl pro zodpovědnost.

Studium na střední škole v zahraničí pomůže i těm, kteří uvažují o studiu na vysoké škole v zahraničí. Přijetí na univerzitu kdekoli v zahraničí bývá pak mnohem snadnější bez nutnosti dokazování znalosti jazyka nebo složitých překladů či ověřování českých dokumentů o vzdělání.

Ideální je zajistit studium v zahraničí na celý školní rok, ale nabízíme i půlroční nebo jen semestrální pobyty. Každá zkušenost se počítá. 

Rádi pro Vás zajistíme studium na střední škole v Kanadě, Austrálii, Anglii nebo ve Španělsku.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: