Inlingua, Cheltenham

Budova školy Inlingua se nachází přímo v centru lázeňského města Cheltenham, pouhých 50 metrů od hlavní nákupní třídy, kde studenti najdou vše potřebné pro svůj pohodový studentský pobyt. V těsné blízkosti jsou k dispozici kavárny, restaurace, bary, kluby, hospůdky, kina a divadla. Milovníci přírody mohou odpoledne strávit v krásných okolních parcích poblíž školy.

Inlingua Cheltenham byla založena v roce 1990 a je považována za jednu z nejkvalitnějších škol pro výuku angličtiny. Škola se nachází cca 50 metrů od centra a skládá se ze tří budov, které nabízí počítačové vybavení v každé z 28 učeben, 2 samostatné počítačové učebny s přístupem na internet, Wi-Fi připojení, studovnu, knihovnu s krásnou literaturou i materiály ke studiu, časopisy, 3 filmové místnosti, kterou studenti mohou využívat, ať už ke vzdělávání nebo pro zábavu ve svém volném čase. Ve škole je kavárna a společenská místnost s TV atd. Součástí prostor školy je také krásná rozlehlá zahrada. Studenti, kteří navštěvují Business kurzy a studenti, kteří zde studují alespoň 6 týdnů, obdrží permanentku do místní tělocvičny, kde je posilovna, plavecký bazén, tenisové/badmintonové kurty. Business centrum se nachází hned naproti jazykové škole. 

 • Jazyková škola Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu Inlingua Cheltenham
 • Krásné prostory školy Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu během exkurze, Inlingua Cheltenham

AKTIVITY

Škola nabízí studentům bohatý společenský, sportovní a kulturní program. Společenské aktivity jsou součástí výuky angličtiny, student si tak procvičuje angličtinu komunikací s ostatními studenty a zároveň navazuje přátelství s lidmi z různých koutů světa. Během roku jsou zajišťovány alespoň 3 aktivity týdně, v letních měsících každé odpoledne a večer všedního dne. Jedná se většinou o aktivity sportovní a kulturní - fotbalové, volejbalové a tenisové turnaje, kuželky, jízda na koni, cyklistika nebo procházky do krásného okolí, plavání, návštěva fotbalových, ragbyových utkání, filmové večery, barbecue party, tematické večírky jako je Halloween Party, Beach Party, taneční večírky apod. Studenti mají možnost se zúčastnit také celodenních exkurzí, které škola organizuje o víkendech. Pro studenty v business centru jsou volnočasové aktivity pořádány zvlášť. 

CENY 2017

Ceny v GBP / týden
Kurzy Počet lekcí Cena 
Zápisné  60
Obecná angličtina 10/20/30 105/270/325
Obecná angličtina + Individuální výuka 1:1 20 + 5/10 470/660
30 + 5/10 530/720
Individuální výuka 1:1  10/20/30/40 440/830/1 180/1 400
Cambridge FCE, CAE
4 t.: 6/2, 5/6, 13/11
8 t.: 9/1, 8/5
12 t.: 18/9
30 1 300/4 t.
1 900/8 t.
2 900/12 t.
Obecná angličtina + Business angličtina
20 + 10/20 440/530

 

Pozn.: V poplatcích je zahrnuto cestovní pojištění přes Gibbs Denley StudentGuard. Co přesně pojištění zahrnuje, bude upřesněno při potvrzení přihlášky.

 

Délka lekce = 45 minut

DALŠÍ KURZY

 • IELTS
 • Certificate in Business Accounting (CIMA)
 • Kurzy pro skupiny
 • State School Placement
 • Online kurzy
 • English for Garden and Tours

 

Letní jazykový pobyt pro mládež, 26/6 - 25/8 2017


Letní škola zahrnuje 20 lekcí anglického jazyka, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí a aktivity po celý týden. Kurz je vhodný pro studenty, kteří se chtějí o prázdninách bavit, ale i se něco naučit a poznat. Do kurzu lze nastoupit libovolné pondělí. Kurz je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro skupiny.

Škola nabízí také speciálně zaměřené kurzy. 

UBYTOVÁNÍ

Škola Inlingua nabízí svým studentům různé typy ubytování. Oblíbenou variantou je ubytování u místní hostitelské rodiny, které jsou pravidelně kontrolovány a navštěvovány pracovníkem školy a většina z nich hostí studenty ze všech koutů světa po mnoho let. Každý student má v rodině k dispozici plně vybavený jednolůžkový pokoj a zajištěné stravování polopenzí v týdnu a plnou penzí o víkendu. Za příplatek je k dispozici pokoj s vlastní koupelnou. Všechny rodiny mají Wi-Fi připojení na internet a žijí maximálně 30 minut pěšky od školy, případně pár minut autobusem. Týdenní lístek na městskou hromadnou dopravu se pohybuje kolem 14 liber. Pokud máte v plánu studovat delší dobu, popřípadě přijíždíte s rodinou, je možné zajistit ubytování s vlastním stravováním v bytech, pronajatých domech, apartmánech nebo i v hostitelských rodinách s vlastním stravováním. Více informací na vyžádání. Příjezd a odjezd v neděli.

Ceny v GBP / týden
Ubytování Cena
Ubytovací poplatek 40
Příplatek ve vysoké sezóně (červenec - srpen) 10
Hostitelská rodina, polopenze/plná penze 140/155
Hostitelská rodina, vlastní koupelna, polopenze/plná penze 190/205
Hostitelská rodina, vlastní stravování 95
Hotel 60-130/noc a osobu

DOPRAVA

Ceny v GBP / osobu
Letiště Autobus 2 cesty Taxi 1 cesta
Heathrow                 65 145
Gatwick/Stansted 75 175
Birmingham 60 105
London Victoria 65 185
Luton 75 155

 

Škola je uzavřena ve dnech: 1/1, 17/4*, 1/5*, 29/5*, 28/8*, 23/12

*Probíhá testování nových studentů.

Bussines centrum je ve státní svátky otevřeno a výuka probíhá normálně.

Webová stránka školy: www.inlingua-cheltenham.co.uk  

 • Budova školy Inlingua Cheltenham
 • Cheltenham je krásné lázeňské městečko
 • Studenti jazykového kurzu na škole Inlingua Cheltenham si vyzkouší různé volnočasové aktivity
 • Studenti anglického jazyka na party se školou Inlingua Cheltenham
 • Rozkvetlé město Cheltenham
 • Prostory školy Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu na škole Inlingua Cheltenham na výletě
 • Inlingua Cheltenham nabízí širokou nabídku jazykových i odborných kurzů
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: