Worldwide School of English, Auckland

Worldwide School of English byla založena roku 1989, dnes nabízí vysokou kvalitu výuky angličtiny, moderní výukové metody, kurzy pro začátečníky i kurzy, které Vás připraví na jednu z mezinárodních zkoušek z anglického jazyka nebo ke studiu na novozélandských univerzitách. Škola je plně vybavena, studenti mají veškerý potřebný komfort pro své studium, mohou využít studovnu a knihovnu, která nabízí knihy až od 350 autorů v 6 různých stupních pokročilosti, potřebné materiály ke studiu, řadu gramatických úkolů, testů, učebnic, více jak 50 audiokazet k procvičování poslechu apod. Dále je k dispozici počítačová učebna s volným přístupem na internet, společenská místnost s kuchyňkou s mikrovlnnou troubou a automatem na kávu a čaj. Škola dále disponuje vybavením k promítání filmů a videí a klubovnou, která slouží studentům pro odpočinek, mohou si zde zahrát stolní tenis, společenské hry, nebo relaxovat při sledování místní televize.

Worldwide School of English se v roce 2008 přestěhovala do moderní vícepatrové budovy, která sídlí přímo v centru města v blízkosti obchodů, restaurací, kaváren, barů, divadel, přibližně tři minuty chůze od hlavního autobusového nádraží a necelých pět minut od městského přístavu. Také proto se někteří studenti dopravují do školy ze svých hostitelských rodin trajektem, což je mnohdy rychlejší než autobusem.

Škola Worldwide school of English nabízí studentům možnost účastnit se programu "Job Club", který je vedený učiteli školy a studentům pomáhá s přípravou hledání práce. Studenti jsou seznámeni s tím, jak to chodí na Novém Zélandě s prací, připravují se na pohovor, vytvoří si CV apod. Práci v Aucklandu lze nalézt například v restauracích, kavárnách, hotelech, obchodech, cestovních agenturách apod. Program Job Club je pro studenty zdarma. Více informací na webové stránce školy.

 • Budova jazykové školy Worldwide School of English, Auckland, Nový Zéland
 • Auckland na Novém Zélandě je skvělé místo, kde pracovat na své angličtině, Worldwide School of English
 • Prostory školy Worldwide School of English v Aucklandu na Novém Zélandu jsou moderní a studenti zde mají kvalitní zázemí
 • Studenti jazykového kurzu v zahraničí na škole Worldwide School of English v Aucklandu na Novém Zélandu

AKTIVITY

Škola zajišťuje pro studenty různé volnočasové aktivity. Během týdne se jedná především o sportovní zápasy, například turnaje ve fotbale, stolním tenisu, ragby nebo pravidelné promítání filmů, posezení spolu s ostatními studenty v kavárně nebo baru, výlety do okolí apod. Každé dva měsíce škola pořádá velkou večerní party. O víkendu se studenti mohou zúčastnit celodenních exkurzí. Mimoškolní aktivity studenty více sblíží, poznají jiné kultury, zažijí nevšední zážitky, nezřídka navážou přátelství na celý život.

CENY

Ceny v NZD / týden
Kurzy Počet lekcí Cena 
Zápisné  250
Obecná angličtina 25 275* (2-48 t.)
Obecná angličtina - odpolední výuka  20 260* (14-48 t.)
Obecná angličtina - dopolední výuka 15 325 (2-13 t.)
Cambridge FCE, CAE
9/1 (9 t.), 13/3 (12 t.), 12/6 (11 t.), 4/9 (12 t.)
- v ceně studijní materiály a poplatek za zkoušku
25 4 055/9 t.
4 845/11 t.
5 240/12 t.
Business angličtina - odpolední výuka 
16/1 - 24/3, 10/4 - 16/6, 3/7 - 8/9, 18/9 - 24/11; 10 týdnů 
10 395
*cena se nevztahuje na Combo program, ani neplatí pro studenty mladší 18 let

 

Délka lekce = 55 minut

Začátek kurzů každé pondělí nebo v uvedených datech. 

Pozn. Při studiu delším než 14 týdnů nabízí škola zdarma pomoc s hledáním práce.

COMBO PROGRAM

Chtěli byste při studiu na Novém Zélandu také cestovat? Program Combo Schools New Zealand kombinuje studium na třech různých jazykových školách v různých lokalitách na Novém Zélandu. Délku studia na jednotlivých školách si student určí sám a k tomu dostane transfer mezi školami zdarma!


Lokality a školy zapojené do programu:

AUCKLAND, Worldwide School of English
Kosmopolitní přístavní město, největší a ekonomicky nejsilnější město Nového Zélandu, kterému se přezdívá město jachet. Nabízí skvělý výběr venkovních aktivit.   

WELLINGTON, The Campbell Institute, www.campbell.ac.nz - od roku 2019 není zařazen v programu, o nové škole se zatím jedná
Hlavní a druhé největší město na Novém Zélandu, kterému se přezdívá zahradní město. Nabízí skvělý životní standard, bohatou kulturu, uměleckou scénu a skvělý noční život.  

QUEENSTOWN, Language Schools New Zealand, www.languageschool.co.nz Vyhlášená lokalita zejména pro milovníky adrenalinu.
Queenstown nabízí extrémní sporty, skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding a dech beroucí přírodní scenérie.

Popis Combo programu
(394 kB)

Více informací 

DALŠÍ KURZY

 • Online kurzy
 • Work and Study
 • IELTS
 • TOEIC

 

 • English + Volunteer Experience

Studium angličtiny plus poznání přírody v podobě záchrany zvířat, přírody a pomoci Novému Zélandu. Lokace na Severním ostrově, minimální délka studia 4 týdny.

 • English + Farm Holiday

Studium angličtiny minimálně 4 týdny, po dosažení středně pokročilé úrovně angličtiny brigáda na farmě. Ubytování a strava zdarma za 4 až 6 hodin práce denně. Pobyt na farmě zajištěný školou od 3 dní do 2 týdnů, pobyt lze následně po domluvě s farmářem prodloužit.

 • English + Internship

Studium angličtiny minimálně 4 týdny, celková délka studia závisí na počáteční jazykové úrovni studenta, poté zajištění neplacené pracovní stáže v novozélandské firmě. Maximální délka stáže 5 měsíců.

 • English + Flight Attendant

Studium angličtiny minimálně 4 týdny + 14týdenní kurz pro získání kvalifikace letušky pro domácí i mezinárodní leteckou přepravu pořádaný odbornou školou The New Zealand School of Tourism. V rámci kurzu získáte základní znalosti o letecké přepravě, letadlech, přípravě letů, servisu, zajištění komfortu a bezpečnosti cestujících. Kurz je včetně praktického nácviku nouzového přistání a dalších ukázek v terénu. Absolvent kurzu získá certifikát International Flight Attendant Qualification.

 • English + Rugby

Studium angličtiny pro hráče ragby v délce minimálně 4 týdny + zapojení se do top ragby klubu v Aucklandu. Klub má také dva ženské týmy. 

Bližší informace u všech kurzů jsou na vyžádání. 

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí několik typů ubytování. V počátku pobytu většina studentů nejčastěji volí ubytování v hostinských rodinách, které jsou vzdálené 30-40 minut autobusem od školy. Každý student má v rodině vlastní pokoj, který je plně vybavený včetně psacího stolu. V ceně je zahrnuta polopenze, o víkendu plná penze. Rodiny jsou pravidelně kontrolovány koordinátorem školy. Pro více nezávislé studenty je v nabídce ubytování v apartmánech. Minimální délka pobytu v apartmánech je 4 týdny, student je povinen oznámit svůj odchod 2 týdny předem. Student také musí po příjezdu zaplatit hotově kauci a při odchodu zaplatit poplatek za závěrečný úklid, popřípadě bude strhnut z kauce. K dispozici jsou jednolůžkové i vícelůžkové pokoje nebo studia.

Ceny v NZD / týden
Ubytování Cena
Ubytovací poplatek 205
Hostitelská rodina, polopenze 280
Apartmán, jednolůžkový pokoj 305
Apartmán, sdílený pokoj 220
Apartmán, studio 450

DOPRAVA

Za transfer z/na letiště při příletu a odletu je účtován poplatek 95 NZD. 

Škola je uzavřena ve dnech: 30/1, 6/2, 14/4, 17/4, 25/4, 5/6, 23/10, 22/12 - 8/1 2018

Webová stránka školy: www.worldwideschoolofenglish.com 

Video:

Jak se studuje v Aucklandu?
 • Budova jazykové školy Worldwide School of English v Aucklandu na Novém Zélandu
 • Tým školy Worldwide School of English v Aucklandu na Novém Zélandu
 • Studentům jazykového kurzu, kteří dodrží docházku do školy, je po absolvování kurzu předán závěrečný certifikát, Wordwide School of English
 • Recepce školy je zde vždy pro studenty a mohou se na ni obrátit kdykoliv, Wordlwide School of English, Auckland, Nový Zéland
 • Studenti anglického jazyka na odpolední exkurzi se školou Wordlwide School of English, Auckland Nový Zéland
 • Prostory školy Worldwide School of English v Aucklandu na Novém Zélandu
 • Studenti anglického jazyka čekají na výuku, Worldwide School of English, Auckland, Nový Zéland
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: