Inlingua, Berlín

Škola Inlingua Berlín sídlí v centru města v části Berlin Mitte, kde najdeme i historické centrum, ostrov muzeí a další turistické atrakce. Škola je snadno dostupná MHD, ze zastávky metra Stadtmitte je to do školy méně než 50 metrů. Hned za rohem najdeme třemi paláci obklopené náměstí Gendarmenmarkt a kousek odsud také vyhlášenou kulturní a nákupní ulici Friedrichstrasse. V okolí je také dostatek restaurací, kaváren a barů. 

Škola Inlingua v Berlíně byla založena již v roce 1974 a svým studentům tak nabízí více než 40 let zkušeností s výukou německého jazyka. Ve škole v průměru studuje okolo 250 studentů z více než 30 zemí světa. Všichni lektoři jsou plně kvalifikovaní rodilí mluvčí. Škola se nachází na druhém patře moderní budovy postavené v roce 2000. Výuka probíhá ve 24 moderních učebnách. Studenti dále mohou využívat velkou multimediální místnost, počítačovou učebnu s knihovnou a připojení na Wi-Fi po celé budově zdarma. V přízemí budovy se nachází školní kafeterie, kde se studenti mohou občerstvit. V létě mohou navíc relaxovat na velké terase. 

 • Budova jazykové školy Inlingua v Berlíně
 • Recepce jazykové školy Inlingua Berlín, Německo
 • Studenti na jazykovém kurzu německého jazyka na škole Inlingua Berlín v Německu
 • Jazyková škola Inlingua má v přízemí budovy vlastní kavárnu, kde se studenti mohou občerstvit, Inlingua Berlín Německo

AKTIVITY

Berlín nabízí spoustu možností, jak studenti mohou trávit svůj volný čas. Studijní pobyt v zahraničí je také o poznávání nové kultury a objevovat nové místo s novými přáteli je ten nejlepší způsob, jak si naplno pobyt užít. Studenti mohou poznávat Berlín sami nebo si mohou vybrat některou z volnočasových aktivit nabízených školou. Aktivity organizované školou zahrnují například návštěvu slavných muzeí a uměleckých galerií, nákupy, víkendové exkurze do různých míst po celém Německu (například Hamburg, Postupim, Lipsko, Drážďany atp.) a mnohé další. Berlín je město, kde je neustále co dělat!

CENY

Ceny v EUR / týden
Kurzy Počet lekcí Cena 
Zápisné + studijní materiály 45
Příplatek ve VS 2/7 - 31/8 2018 25
Obecná němčina 20/26 205/270
Obecná němčina + Individuální výuka 1:1 20 + 10 680
Individuální výuka**
20 / 30 / 40 / 50 900 / 1 320 / 1 720 / 2 050
*Studenti si mohou zakoupit oběd se svým lektorem za 50 EUR / den
 
- Délka lekce  = 45 minut
- Maximální počet studentů ve skupině: 12
- Začátečníci: 8/1, 5/2, 5/3, 9/4, 7/5, 4/6, 2/7, 30/7, 3/9, 8/10, 5/11, 3/12 2018
 

DALŠÍ KURZY

 • Příprava TELC / TestDaF (zkouška požadovaná německými univerzitami)
 • Možnost kombinace dvou lokalit Berlín + Mnichov

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je důležitou součástí jazykového pobytu v zahraničí. Studenti se musí cítit komfortně, aby si svůj studijní pobyt užili naplno. Škola proto nabízí několik variant ubytování a je na každém studentovi, pro co se rozhodne. První možností je ubytování v místní hostitelské rodině, což studentům poskytuje skvělou příležitost, jak poznat místní kulturu a každodenní život Berlíňanů o trochu blíže. Navíc studenti procvičují němčinu v každodenních situacích. V hostitelské rodině má student má student k dispozici svůj vlastní pokoj poskytující soukromí. Stravování si může zajistit student sám, případně může mít zajištěnou snídani nebo polopenzi v hostitelské rodině. Rodiny obvykle žijí maximálně do 40 minut MHD. Další variantou ubytování je v místních hostelech. Například City Hostel Berlin se nachází přibližně 5 minut pěšky od školy. Studenti zde mají zajištěnou snídani formou švédských stolů a mohou si vybrat vlastní jednolůžkový pokoj nebo sdílený pokoj s ostatními studenty. Pro náročnější studenty může škola zajistit ubytování v hotelech a apartmánech. V ceně ubytování je ložní povlečení, ručníky a vlastní klíč. Dopravu po Berlíně si studenti hradí sami. Příjezd v neděli, odjezd v sobotu.  

Ceny v EUR / týden
Ubytování Cena
Hostitelská rodina, bez stravy, JP 160
Hostitelská rodina, snídaně, JP 200
Hostitelská rodina, polopenze, JP 240
Hotel / hostel na vyžádání

DOPRAVA

Cena transferu při příjezdu a odjezdu je 170 EUR. Transfery lze zakoupit jednotlivě za 90 EUR za osobu a cestu. 

Škola je uzavřena ve dnech: 1/1, 30/3, 2/4, 1/5, 10/5, 21/5, 3/10, 24/12 - 1/1 2019

Webová stránka školy: www.germancoursesberlin.org

 • Jazyková škola Inlingua Berlín, Německo
 • Studenti německého jazyka na výletě se školou Inlingua Berlín Německo
 • Výuka němčiny, Inlingua Berlín Německo
 • Recepce školy Inlingua Berlín, kde studenti vždy najdou někoho, kdo jim s čímkoliv poradí
 • Projížďka po Berlíně po zajímavostech, Inlingua Berlín Německo
 • Školní kavárna v budově jazykové školy Inlingua Berlín Německo
 • Exkurze studentů německého jazyka na školy Inlingua Berlín do Postupimi, Německo
 • Zábavné aktivity jsou součástí jazykového kurzu v zahraničí, Inlingua Berlín Německo
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: