BELS, St. Paul's Bay, Bugibba

BELS Malta je rodinná škola poskytující velice kvalitní výuku angličtiny již od roku 1997. Kromě kampusu na Maltě má BELS Malta také kampus na vedlejším ostrově Gozo. Škola je vhodná pro dospělé klienty, kteří hledají moderní prostředí a vstřícný přístup učitelů. Věkový průměr studentů je 25-30 let. Všichni učitelé mají dlouholetou praxi a kvalifikaci pro výuku angličtiny a dbají na procvičování všech jazykových dovedností, konverzace, poslechu, čtení i psaní. Vedle obecných kurzů angličtiny nabízí BELS Malta speciálně zaměřené kurzy i kurzy připravené na míru. Škola sídlí v severní části ostrova v srdci St. Paul’s Bay, 10 minut od města Bugibba, v moderní budově v blízkosti autobusové zastávky, moře a veškerého občanského vybavení. K dispozici je 8 prostorných, světlých a plně klimatizovaných učeben. Maximální kapacita školy je 80 studentů. Studenti mohou využívat počítačovou učebnu, knihovnu, Wi-Fi připojení zdarma a automaty s občerstvením. Navíc studenti dostanou místní SIM kartu zdarma. V areálu školy se nachází také vlastní studentská rezidence. Cesta z letiště trvá přibližně 30 minut.

 • Budova jazykové školy BELS v Bugibbě na Maltě
 • Jazyková škola BELS Malta
 • Pěkné čisté prostředí jazykové školy BELS Malta
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny na škole BELS Malta

AKTIVITY

BELS Malta pořádá pravidelně volnočasové aktivity a výlety po ostrovech. Příjemně teplé léto a mírná zima dělá z Malty ideální místo k podnikání výletů. Studenti se tak mohou odreagovat, pobavit se, blíže se navzájem poznat a hlavně procvičit své nově nabyté znalosti. Mezi nejoblíbenější aktivity v zimním období patří prohlídka místních historických památek, kostelů, muzeí, procházky v romantických uličkách ve starověkých vesnicích, výlety do hor a vyjížďky na kole. V létě je pak velice populární koupání v krásně čistém moři, exkurze do jeskyní, posezení s přáteli v kavárně nebo cukrárně, které jsou v létě doslova na každém kroku nebo procházka po promenádě. Studenti se rádi účastní oslav místních svátků, například každý víkend od června do konce srpna oslavují města a vesnice svého patrona. Oslava bývá zakončena přehlídkou ohňostrojů. Noční život je na Maltě velice bujarý, ostatně jako v každém jiném jižním státě. Místní restaurace servírují ty nejlepší mezinárodní speciality, bary a noční kluby žijí až do brzkých ranních hodin. A kdo má rád klidnější zábavu, může zajít například do divadla nebo na operní představení.

CENA

Ceny v EUR / týden
Kurzy Počet lekcí Cena  Vysoká sezóna 
23/6 - 1/9
Zápisné  55 -
Studijní materiály 25 -
Obecná angličtina 20/30 130/190 180/250
Obecná angličtina
- max. 6 studentů
20/30 235/305 300/375
Obecná angličtina pro mladé dospělé
16-17 let
- cena vč. ubytování v rodině a aktivit
20/30 590/650 735/795
Individuální výuka 1:1 5/10/20 150/300/700 200/400/900
Individuální výuka 2:1 5/10/20 75/150/300 100/200/450

 

Délka lekce = 45 minut
Minimální jazyková úroveň: A1
Maximální počet studentů ve třídě: 12

Jazykový pobyt na Maltě lze kombinovat s jazykovým pobytem na ostrově Gozo. Ceny na vyžádání.

UBYTOVÁNÍ

Škola nabízí několik typů ubytování. Mezi nejoblíbenější patří ubytování ve školní rezidenci přímo v areálu školy. V rezidenci jsou k dispozici celkem čtyři třípokojové byty, všechny plněvybavené, klimatizované, s Wi-Fi připojením zdarma. Studenti sdílí obývací pokoj s televizí, plně zařízenou kuchyňku a společné prostory s výhledem na moře. Studenti si mohou rezervovat pokoj s vlastní koupelnou. Další variantou je ubytování v hostitelské rodině, která poskytuje skvělou příležitost procvičovat jazyk v situacích každodenního života a zároveň poznat místní zvyklosti, kulturu, typické maltské jídlo a tradice. Všechny hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a pravidelně kontrolovány. Hostitelské rodiny poskytují povlečení, ručníky a jednou týdně zajišťují úklid. Další variantou jsou sdílené apartmány s vlastním stravováním v pěší vzdálenosti od školy. Každý byt se skládá ze tří plně vybavených pokojů a společných prostor, které zahrnují kuchyň a koupelnu. Úklid probíhá jednou týdně, studenti mají k dispozici ručníky. Pro náročnější studenty škola zajišťuje ubytování v hotelech. Příjezd a odjezd by měl být vždy v sobotu.

Ceny v EUR / týden
Ubytování Cena Vysoká sezóna
24/6 - 1/9
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP 245/185 325/255
Školní rezidence, vlastní strava, JP/DP 235/165 420/340
Letní sdílený apartmán, vlastní strava, JP/DP 195/125 325/255
Příplatek za vlastní koupelnu 60 90
Vratný depozit při ubytování v rezidenci  100

DOPRAVA

Cena za autobus z letiště je 45 EUR/osobu, cesta autobusem na letiště 20 EUR/osobu. Pro studenty ubytované v rezidenci je transfer povinný.
 
Webová stránka školy: www.belsmalta.com 
 
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny na škole BELS Malta na exkurzi do hlavního města Valletta
 • Studium cizího jazyka v zahraničí je zážitek na celý život, BELS Malta
 • Jazykový kurz angličtiny je zpestřený odpoledními aktivitami, BELS Malta
 • Malta je skvělá lokalita pro studium angličtiny, BELS Malta
 • Studenti anglického jazyka na škole BELS Malta
 • Studenti angličtiny na jazykové škole BELS Malta
 • Jazykový kurz na Maltě je skvělá volba, jak spojit výuku angličtiny s dovolenou, BELS Malta
 • Učebna jazykové školy BELS Malta
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: