Kurzy pro učitele

Nabídka kurzů pro učitele je velice široká, proto nás neváhejte kontaktovat budete-li mít zájem o studium v jiné lokalitě. 

Pokud chceme uspět v dnešním rychle se vyvíjejícím se světě, je nutné na sobě neustále pracovat a vzdělávat se. Představujeme vám kurzy pro učitele anglického jazyka, na které jsou v posledních letech kladeny obzvláště vysoké požadavky. Kurzy jsou zaměřeny na rozvoj jazykových a metodických kompetencí stávajících i začínajících učitelů. Všechny kurzy jsou akreditované a uznávané po celém světě. 

Kurzy mohou být akreditované mezinárodním akreditačním orgánem Trinity College London, který již od roku 1877 stanovuje standardy pro kvalifikaci učitelů anglického jazyka všech úrovní. Druhým akreditačním orgánem je v rámci Cambridge Univerzity Cambridge English Language Assessment Examinations, který nabízí řadu kvalifikací pro studenty a učitele angličtiny. Působí ve více než 130 zemích a řadí se mezi odborníky na posouzení jazykových dovedností a poskytování špičkové kvality. Každý rok získává až 12 000 učitelů jejich certifikáty a diplomy.

Níže vám představujeme kurzy, které můžete jako učitel/ka absolvovat. Tak se mrkněte!

KURZY AKREDITOVANÉ TRINITY COLLEGE LONDON

TEFL/TESOL - TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE

Pro učitele připravující se na výuku angličtiny, která bude probíhat v zemi, kde je angličtina cizím jazykem.

Příklad: John z USA může odjet vyučovat angličtinu do Číny.

Více informací

TESOL - TEACHING ENGLISH TO SPEAKERS OF OTHER LANGUAGES

Tento kurz připraví učitele na výuku studentů, kteří nemají angličtinu jako svůj mateřský jazyk a výuka může probíhat kdekoliv.

Př. John z USA může vyučovat studenty, kteří nemluví anglicky kdekoliv (i v USA, Číně, ČR...)

Více informací

TYLEC - TEACHING YOUNG LEARNERS EXTENSION CERTIFICATE

Kurz pro kvalifikované učitele angličtiny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti v učení dětí a adolescentů ve věku 7-16 let.

Více informací

KURZY AKREDITOVANÉ CAMBRIDGE UNIVERSITY

CELTA - CERTIFICATE IN TEACHING ENGLISH TO SPEAKERS OF OTHER LANGUAGES

Mezinárodně nejznámější a nejvíce uznávaný kurz navržený jak pro zájemce TEFL, tak TESOL. Kurz se soustředí na teoretickou i praktickou část. CELTA je vhodná pro začínající i zkušené učitele angličtiny. Minimální požadovaná úroveň angličtiny C1.

Více informací

DELTA - DIPLOMA IN ENGLISH LANGUAGE TEACHING TO ADULTS

Certifikace DELTA svědčí o rozsáhlých znalostech z oblasti metodiky výuky angličtiny. DELTA je vhodná pro zkušené učitele, kteří se chtějí profesionálně rozvíjet. Je nutná předchozí praxe.

Více informací

TKT - TEACHING KNOWLEDGE TEST

Mezinárodní zkouška, která testuje znalosti učení a metodiku výuky a ne znalost jazyka samotného.

Více informací

DALŠÍ KURZY

TESL - TEACHING ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE

Pro učitele připravující se na výuku angličtiny studentů, kteří nemají angličtinu jako svůj mateřský jazyk, ale výuka bude probíhat v anglicky mluvící zemi. Tento certifikát je potřeba pro vyučování na jazykové škole v Kanadě.

Př. John z USA zůstane v USA a bude vyučovat studenty, kteří se chtějí naučit anglicky.

Více informací zde

CLIL - CONTENT AND LANGUAGE INTEGRATED LEARNING

Integrovaná výuka předmětu a cizího jazyka - vyučovací metoda založená na výuce školního předmětu prostřednictvím cizího jazyka, kdy si žák osvojuje znalosti a dovednosti v obou předmětech současně.

Vybrané školy nabízející kurzy pro učitele:

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: