ANGLIE, Londýn, OHC

Olga T., 2018

Kurz pro učitele angličtiny - Effective classroom practive - byl velmi dobře koncipován. Dopolední blok vedl Simon, garant učitelů v OHC London. Je to velmi zkušený metodik, který jen minimálně zatěžoval teorií, hlavně se soustředil na praktické ukázky rozmanitých aktivit. Pak následoval blok s Hartmundem, který svým typickým britským humorem odlehčoval prezentované úkoly pro učitele. Velkým přínosem pro mě jako učitele byly náslechy. Každý z naší skupiny (7 učitelů) měl možnost dvou náslechů trvajících 60 minut. Obě učitelky, které jsem měla možnost pozorovat při své práci byly vstřícné a přístupné následné konverzaci.

Tento kurz mohu jen doporučit. Budova školy je umístěna jen pár metrů od Oxford Street, takže v polední pauze lze využít nejen bistro na střeše školy, ale i okolní kavárny a bistra, kterých tu je mnoho. Jedinou nevýhodu budovy vidím v zastaralém technickém vybavení učeben. Všichni učitelé byli vystudovaní a angličtina byla jejich rodnou řečí, čož prý v jazykových školách v Londýně nebývá pravidlem. 

Olga T., 2018
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Oxford, Lake School of English - kurz Teacher Training

Marcela H., Markéta B., 2015

Velmi děkuji za zorganizování mého studijního pobytu, vše proběhlo bez jediného problému, škola i ubytování předčily mé očekávání. Byla jsem opravdu velmi spokojená.

The Lake School mohu vřele doporučit, je tam velmi přátelská atmosféra a učitelé jsou vynikající, profesionální a nápomocní. Metodický kurz pro učitele obsahoval přesně to, aby mne nabyl novými nápady, energií a chutí do výuky.

Marcela H., Markéta B., 2015, učitelky
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Margate, English in Margate - kurz Teacher Training

Jiří Š., Veronika J., 2015

Pobyt v Margate byl velmi příjemný - dopoledne jsem navštěvoval jazykový kurz, který byl profesionálně vedený. V malé skupině bylo možné se věnovat všem oblastem zájmu do detailu. Odpoledne byl čas na samostudium i prohlídku hezkého města, s krásnými plážemi a křídovými útesy.

Velkým přínosem byly sociální aktivity, které byly školou každý den organizovány v odpoledních a večerních hodinách, návštěvy zajímavých míst v okolí, výlet do Canterbury či Cambridge, o víkendu do nedalekého Londýna. Večer bylo možné jít s ostatními studenty do školního klubu nebo třeba na kuželky. Při těchto aktivitách bylo možné reálně používat angličtinu ve vzájemné komunikaci.

Jiří Š., Veronika J., 2015, učitelé
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: