ANGLIE, Oxford, Lake School of English - kurz Teacher Training

Marcela H., Markéta B., 2015

Velmi děkuji za zorganizování mého studijního pobytu, vše proběhlo bez jediného problému, škola i ubytování předčily mé očekávání. Byla jsem opravdu velmi spokojená.

The Lake School mohu vřele doporučit, je tam velmi přátelská atmosféra a učitelé jsou vynikající, profesionální a nápomocní. Metodický kurz pro učitele obsahoval přesně to, aby mne nabyl novými nápady, energií a chutí do výuky.

Marcela H., Markéta B., 2015, učitelky
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...

ANGLIE, Margate, English in Margate - kurz Teacher Training

Jiří Š., Veronika J., 2015

Pobyt v Margate byl velmi příjemný - dopoledne jsem navštěvoval jazykový kurz, který byl profesionálně vedený. V malé skupině bylo možné se věnovat všem oblastem zájmu do detailu. Odpoledne byl čas na samostudium i prohlídku hezkého města, s krásnými plážemi a křídovými útesy.

Velkým přínosem byly sociální aktivity, které byly školou každý den organizovány v odpoledních a večerních hodinách, návštěvy zajímavých míst v okolí, výlet do Canterbury či Cambridge, o víkendu do nedalekého Londýna. Večer bylo možné jít s ostatními studenty do školního klubu nebo třeba na kuželky. Při těchto aktivitách bylo možné reálně používat angličtinu ve vzájemné komunikaci.

Jiří Š., Veronika J., 2015, učitelé
zobrazit celou referenci...skrýt referenci...
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: