Inlingua Cheltenham

LOKALITA

Cheltenham je typickým anglickým lázeňským městečkem, jehož obyvatelé mluví krásnou čistou angličtinou bez přízvuků. Najdeme ho v samém srdci Anglie v hrabství Gloucestershire, kde žije přes 110 tisíc obyvatel. Cheltenham leží v pohoří Cotswolds a je vzdálené zhruba 170 km severozápadně od Londýna. V 18. století zde byly objeveny léčivé prameny, které dopomohly Cheltenhamu stát se oblíbeným prázdninovým resortem. Architektonickým skvostem města je vřídelní kolonáda, která patří k největším dochovaným lázeňským stavbám ve městě. Procházka spolu s ochutnáváním místní minerální vody, to je balzám na duši.

Více informací o Cheltenhamu

ŠKOLA

Inlingua Cheltenham byla založena v roce 1990 a je považována za jednu z nejkvalitnějších škol pro výuku angličtiny. Škola se nachází cca 50 metrů od hlavní nákupní třídy a skládá se ze tří budov, které nabízí počítačové vybavení v každé z 28 učeben, 2 samostatné počítačové učebny s přístupem na internet, Wi-Fi připojení, studovnu, knihovnu s krásnou literaturou i materiály ke studiu, časopisy, 3 filmové místnosti, kterou studenti mohou využívat, ať už ke vzdělávání nebo pro zábavu ve svém volném čase. Ve škole je kavárna a společenská místnost s TV atd. Součástí prostor školy je také krásná rozlehlá zahrada. Studenti, kteří navštěvují Business kurzy a studenti, kteří zde studují alespoň 6 týdnů, obdrží permanentku do místní tělocvičny, kde je posilovna, plavecký bazén, tenisové/badmintonové kurty. Business centrum se nachází hned naproti jazykové škole. 

 • Jazyková škola Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu Inlingua Cheltenham
 • Krásné prostory školy Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu během exkurze, Inlingua Cheltenham

CENY 2017

Ceny v GBP / týden
Kurzy business angličtiny Počet lekcí Cena 
Zápisné
60
Individuální výuka 1:1 20 / 30 / 40 / 50 975 / 1 445 / 1 870 / 2 220
Mini Group (max. 5 studentů) 20 / 30 460 / 675
Kombinace individuální výuka 1:1 + výuka ve skupině 30 + 10 1 740
20 + 20 1 470
20 + 10 1 205
10 + 30 1 215
10 + 20 955
Obecná angličtina + business angličtina 20 + 10 675
20 + 20 765
Individuální výuka 1:1 15 minut 50

 

Délka lekce = 45 minut

- Začátek: každé pondělí
- Minimální věk: 21+


V ceně je zahrnuto: rozřazovací test, výuka, volnočasové aktivity, studijní materiály, u vybraných kurzů také zkouška BULATS na závěr kurzu


V nabídce jsou také klasické jazykové kurzy na škole Inlingua Cheltenham.

AKTIVITY

Škola nabízí také různé volnočasové aktivity, kterých se mohou studenti zúčastnit. Příkladem volnočasových aktivit může být uvítací Welcome drink s ředitelem školy a ostatními studenty v tradiční místní anglické hospůdce, večeře v místní vyhlášené restauraci, návštěva tradiční britské továrny na výrobu aut Morgan Factory, turnaj v kuželkách nebo sobotní celodenní exkurze, například do Londýna.

UBYTOVÁNÍ

Škola Inlingua nabízí svým studentům různé typy ubytování. Oblíbenou variantou je ubytování u místní hostitelské rodiny, které jsou pravidelně kontrolovány a navštěvovány pracovníkem školy a většina z nich hostí studenty ze všech koutů světa po mnoho let. Každý student má v rodině k dispozici plně vybavený jednolůžkový pokoj a zajištěné stravování polopenzí v týdnu a plnou penzí o víkendu. Za příplatek je k dispozici pokoj s vlastní koupelnou. Všechny rodiny mají Wi-Fi připojení na internet a žijí maximálně 30 minut pěšky od školy, případně pár minut autobusem. Týdenní lístek na městskou hromadnou dopravu se pohybuje kolem 14 liber. Pokud máte v plánu studovat delší dobu, popřípadě přijíždíte s rodinou, je možné zajistit ubytování s vlastním stravováním v bytech, pronajatých domech, apartmánech nebo i v hostitelských rodinách s vlastním stravováním. Více informací na vyžádání. Příjezd a odjezd v neděli.

Ceny v GBP / týden
Ubytování Cena
Ubytovací poplatek 40
Příplatek ve vysoké sezóně (červenec - srpen) 10
Hostitelská rodina, polopenze / plná penze 140/155
Hostitelská rodina, vlastní koupelna, polopenze / plná penze 190/205
Hostitelská rodina, vlastní stravování 95
Hotel 60-130 / noc a osobu

DOPRAVA

Ceny v GBP / osobu
Letiště Autobus 2 cesty Taxi 1 cesta
Heathrow                 65 145
Gatwick/Stansted 75 175
Birmingham 60 105
London Victoria 65 185
Luton 75 155

 

Webová stránka školy: www.inlingua-cheltenham.co.uk 

 • Budova školy Inlingua Cheltenham
 • Cheltenham je krásné lázeňské městečko
 • Studenti jazykového kurzu na škole Inlingua Cheltenham si vyzkouší různé volnočasové aktivity
 • Studenti anglického jazyka na party se školou Inlingua Cheltenham
 • Rozkvetlé město Cheltenham
 • Prostory školy Inlingua Cheltenham
 • Studenti jazykového kurzu na škole Inlingua Cheltenham na výletě
 • Inlingua Cheltenham nabízí širokou nabídku jazykových i odborných kurzů
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: