Language Teaching Centre, Eastbourne

Škola sídlí v bývalém sídle vévody z Devonshiru, Compton Place, unikátním zámku z 18. století s vlastním 10hektarovým parkem ležícím pouhých 15 minut chůze od centra města Eastbourne a 10 minut od nejbližší autobusové zastávky, obchodů a kaváren. Škola má dlouholetou tradici. Byla založena v roce 1954, je akreditována Britskou radou a je členem asociace ENGLISH UK, což zaručuje vysokou úroveň výuky i doplňkových služeb. V dnešní době nabízí výjimečnou atmosféru při výuce v malých skupinách v překrásných prostorách zámku s originálními malbami. Individuální a přátelský přístup je vlastní nejen učitelům, ale i všem zaměstnancům.

LTC Eastbourne pojme 300 studentů, v době letních prázdnin až 360, protože si pronajímá prostory v blízkosti školy. V areálu školy najdete 25 plně vybavených učeben, počítačovou učebnu s přístupem na internet a Wi-Fi, knihovnu se studovnou, společenskou místnost, školní jídelnu s vynikající kuchyní, vlastní park se zahradami, dva tenisové kurty a fotbalové hřiště. Škola nabízí bohaté sportovní vyžití, můžete si zahrát basketbal, badminton, volejbal, baseball nebo stolní tenis. V podkroví budovy se nachází rezidence pro děti a mládež s celoročním provozem.

Kromě kurzů obecné angličtiny je možné si zvolit přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge a IELTS nebo kurzy zaměřené na zdokonalení komunikačních dovedností. Zmíněné kurzy jsou pro klienty starší 16 let a škola nepřijímá úplné začátečníky. Lekce jsou v délce 45 minut. Pokročilí studenti starší 18 let mají na výběr kurzy obchodní angličtiny Pitman Training nebo tzv. Internship, což je získávání pracovních zkušeností v cizojazyčném prostředí. V létě LTC Eastbourne pořádá kurzy pro děti a mládež ve věku od 10 do 17 let a přijímá i úplné začátečníky.

 • Budova školy LTC Eastbourne s velkou zahradou a tenisovým kurtem
 • Studenti anglického jazyka ve škole LTC Eastbourne
 • Jazykový pobyt v zahraničí je také o navazování nových přátelství
 • Výuka anglického jazyka probíhá v krásných prostorách bývalého zámku

AKTIVITY

Během týdne i o víkendu škola organizuje pro všechny studenty mimoškolní aktivity, díky kterým mají možnost ihned procvičit své znalosti, pobavit se a poznat nejen místní kulturu, ale i jiné kultury a lidi z celého světa a navázat nová přátelství. 

CENY 2017

Ceny v GBP / týden
Kurzy Počet lekcí Cena
Zápisné 60
Obecná angličtina 20 190

Obecná angličtina Plus* 

Cambridge FCE (B2)

20 + 8 236
Individuální výuka 60 minut 40
*General English Plus se skládá z obecné angličtiny dopoledne plus jedné z následujících variant v odpoledních hodinách:
Communication Skills (A1-C1), Business English (B1-C1), IELTS (B1-C1)
 
- Délka lekce = 45 minut
- Škola neakceptuje úplné začátečníky
- V ceně kurzu nejsou zahrnuty poplatky za aktivity, celodenní exkurze vyjdou na 30-50 £, běžné odpolední aktivity nabízí škola zdarma nebo za malý poplatek 3-15 GBP + doprava
- Cena MHD v Eastbourne: cca 15 GBP/týden

DALŠÍ KURZY

UBYTOVÁNÍ

Škola zajišťuje ubytování v místních hostitelských rodinách, které jsou pravidelně kontrolovány a navštěvovány zástupcem školy. Většina rodin žije v pěší vzdálenosti od školy, ale během vysoké sezóny jsou využívány i rodiny, které žijí dále a student se bude dopravovat MHD. Stravování v hostitelské rodině zajištěno buď se snídaní nebo polopenzí, která zahrnuje snídani a večeři, o víkendu i obědy. Jako druhou variantu nabízí škola ubytování ve studentské rezidenci, kde si student zajišťuje stravování sám. Příjezd do ubytování je vždy v neděli, odjezd v sobotu nebo v neděli. V případě požadavku zajistí škola jiný druh ubytování, např. v hotelu. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích je pro studenty, kteří cestují spolu nebo pro rodinné příslušníky. 

Ceny v GBP / týden
Ubytování Cena
Příplatek ve vysoké sezóně 11/6-20/8 15
Hostitelská rodina, snídaně, JP/DP 113/99
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP 128/114
Studentský dům, vlastní strava, JP
- pro studenty starší 18 let, dostupné pouze během července a srpna
103

DOPRAVA

Ceny v GBP / cestu a osobu
Letiště 1 cestující 2 cestující
Gatwick 90 55
Heathrow 112 68
Stansted 144 88


- služba Park & Assist - asistence na letišti - 38 GBP/osobu

Škola je uzavřena ve dnech: 2/1, 14/4, 17/4, 1/5, 29/5, 28/8, 15/12-1/1 2018

Webová stránka školy: www.ltc-english.com 

 • Budova školy LTC Eastbourne
 • Jazyková učebna LTC Eastbourne
 • Studenti jazykového kurzu angličtiny na škole LTC Eastbourne si vychutnávají tradiční anglický cream tea
 • Škola LTC Eastbourne se pyšní opravdu nádherným historickým prostředím
 • V blízkosti Eastbourne se nachází nádherné místo Seven Sisters
 • Nádherné prostředí LTC Eastbourne se zahradami
 • Studenti LTC Eastbourne na exkurzi v Londýně
 • Počítačová učebna a knihovna na škole LTC Eastbourne
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: