Kurzy pro manažery

Kurzy navržené pro manažery a obchodníky jsou speciálně zaměřené kurzy, které probíhají v malých skupinkách a každému je tak věnovaná potřebná individuální péče. Ve skupině se potkávají lidé z různých koutů světa, kteří pracují na různých pozicích, což je skvělou příležitostí pro vzájemnou výměnu informací a tolik ceněných kontaktů.

Kurzy jsou zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti s důrazem na individuální potřeby každého účastníka a na prohloubení osobního rozvoje. Jejich cílem je zlepšení komunikace v anglickém jazyce v kontextu každodenního pracovního prostředí a osvojení si specifické slovní zásoby.

Oblíbenou variantou bývá kombinace skupinových kurzů s individuálními lekcemi, kde je možné se blíže zaměřit na konkrétní požadavky a cíle každého účastníka. Samozřejmostí je vedení kurzu zkušenými a specializovanými lektory.

Pro koho jsou kurzy pro manažery určeny?

Profesní kurzy jsou přínosné jak pro manažery a businessmany, kteří se v oboru pohybují dlouho, ale potřebují si prohloubit a obohatit dosavadní získané zkušenosti, tak i pro nové manažery, kteří se do oboru teprve ponořují a potřebují si osvojit základy.

Školy nabízející kurzy pro manažery a obchodníky:

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: