ELC, Bristol

Individuální pobyty:

Počet lekcí za týden:
Velikost třídy:
Jazyková úroveň:
Ubytování:

Příjezd a odjezd:

Strava:

23. června – 24. srpna 2024 (16-17 let)
14. července – 24. srpna 2024 (18+ let)
28 lekcí (délka 1 lekce=45 minut)
maximum 14 studentů (průměrně 11 studentů)
pokročilý začátečník až velmi pokročilí 
hostitelská rodina (jednolůžkový pokoj) /
studentská rezidence (jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou)
příjezd v sobotu, odjezd v neděli
16-17 let polopenze, 18+ vlastní

 

  • Hlavní budova školy ELC Bristol
  • Studenti školy ELC Bristol mají k dispozici také venkovní posezení s krásným výhledem
  • Studentky jazykového kurzu angličtiny na škole ELC Bristol

BRISTOL

Bristol se nachází cca 185 km západně od Londýna a je považován za kulturní centrum západní Anglie. Za jeho dominantu lze označit visutý most Clifton Suspension Bridge od slavného konstruktéra Brunela, který překlenuje propast nad řekou Avon. Žije zde více než 500 tisíc obyvatel, kteří milují noční život, nakupování, ale hlavně návštěvy divadel, mmj. se právě zde nachází Theatre Royal, které je nejstarším fungujícím divadlem v zemi. Bristol je příjemným městem ke studiu, což dokazuje i fakt, že během roku zde na místní univerzitě studuje více než 50 tisíc studentů. 

Video o Bristolu

Co podniknout v Bristolu

Více informací o Bristolu

ŠKOLA

The English Language Centre Bristol nabízí kurzy angličtiny již od roku 1969. ELC Bristol je příjemná rodinná škola s kvalitními kurzy angličtiny, které probíhají ve 2 historických budovách v blízkosti univerzity, Pembroke House a Abon House, v jedné z nejhezčích čtvrtí města Clifton – předměstí Bristolu. V letní sezóně škola využívá ještě jednu další budovu. Škola je moderně vybavená, v každé budově je 17 kompletně zařízených učeben, Wi-Fi připojení, prostory pro studium i odpočinek. Škola nepřijímá úplné začátečníky.

Ve volném čase je pro studenty připraven program, kterého se mohou zúčastnit. 

UBYTOVÁNÍ

Studenti si mohou vybrat z ubytování v hostitelské rodině nebo ve studentské rezidenci.

Ubytovaní v hostitelské rodině je jedním z nejlepších způsobů, jak poznat a zažít britský způsob života. Studenti mají k dispozici jednolůžkový pokoj a stravování zajištěné formou polopenze. Rodiny žijí 5-40 minut od školy, většina však žije v pěší vzdálenosti do 20 minut. Rodiny jsou v kontaktu se zástupcem školy a jsou pravidelně navštěvovány. Některé hostitelské rodiny ubytovávají studenty od založení školy a mají tak mnohaleté zkušenosti s mezinárodními studenty.

Pro ubytování ve studentské rezidenci škola využívá pokoje místní univerzity. Rezidence se nachází 5 minut od centra města a přístavu a přibližně 25 minut (případně 10 minut jízdy autobusem) od školy ELC Bristol. Studenti jsou ubytovaní v jednolůžkových plně vybavených pokojích s vlastní koupelnou. Každých 6-7 pokojů tvoří jeden byt se společnou kuchyní. Samozřejmostí je, že v každém z pokojů je ubytovaný pouze student školy ELC Bristol a navíc jsou rozděleni mladší a starší studenti. V ceně ubytování je povlečení, ale ručníky a toaletní potřeby je potřeba mít vlastní. V budově se nachází společenská místnost, kde si studenti mohou zahrát stolní tenis nebo kulečník. K dispozici je Wi-Fi připojení. V případě potřeby je k dispozici ve vedlejší budově prádelna za poplatek. Studenti starší 18 let si stravování zajišťují sami, mladší studenti ve věku 16-17 let mají zajištěné stravování formou polopenze a navíc mají zajištěný 24/7 dohled. 
 

  • Ubytování v univerzitní studentské rezidenci v blízkosti školy
  • Studenti mají k dispozici jednolůžkové vybavené pokoje
  • Každých 6-7 pokojů spolu sdílí plně vybavenou kuchyň
  • V budově je k dispozici společenská místnost

CENA 2024

od 40 400 Kč / 2 týdny (ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji, polopenze)

od 47 500 Kč / 2 týdny (ubytování ve studentské rezidenci 16-17 let v jednolůžkovém pokoji, polopenze)

od 41 600 Kč / 2 týdny (ubytování ve studentské rezidenci 18+ v jednolůžkovém pokoji, bez stravy)

V ceně je zahrnuto: zápisné, studijní materiály, obecná angličtina 28 lekcí za týden, ubytovací poplatek, vybrané ubytování a strava, příplatek za vysokou sezónu

DOPRAVA

Spojení do místa pobytu Vám případně pomůžeme zajistit.

Webové stránky školy

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: