Atlantic, Dublin

Jazyková škola Atlantic byla založena v roce 1994 a od té doby zde studovalo přes 40 tisíc studentů z více než 50 zemí světa. Škola nabízí kurzy pro všechny studenty bez ohledu na věk. Najdeme ji ve dvou lokalitách - v Dublinu a v Galway.

Moderní budova školy se nachází v centru města v blízkosti místních zajímavostí, turistických atrakcí a v blízkosti obchodů. Vzdálenost od letiště je cca 40 minut autobusem nebo taxi a v blízkosti se nachází také Pearse Street vlaková zastávka. Výuka probíhá v 18 prostorných učebnách na 4 patrech s krásným výhledem na město. Lektoři během výuky využívají interaktivní technologii a počítačové učebny. Studentům je také k dispozici Wi-Fi připojení a společné prostory k relaxaci.

 • Budova jazykové školy Atlantic Language, Dublin
 • Atlantic Language v Dublinu má příjemnou recepci, kde jsou studentům ochotni věnovat se a pomoci jim s čímkoliv potřebují
 • Atlantic Language v Dublinu je prestižní jazyková škola sídlící v krásné moderní budově

AKTIVITY

Škola pro studenty připravuje různé volnočasové aktivity, které jim zpestří studijní pobyt. Některé jsou zdarma, některé jsou za drobný poplatek. Oblíbené aktivity jsou například návštěva místních irských hospůdek, filmový večer, knižní klub nebo výlety po zajímavých památkách. 

CENY

Ceny v EUR / týden
Kurzy
Počet lekcí
Cena
Zápisné 55
Studijní materiály
55/80 (Cambridge)
Příplatek ve VS 2/7 - 14/9 2018
25
Obecná angličtina
20/30
205/255
Obecná angličtina + Individuální výuka 1:1
- pouze mimo VS
20 + 5 455
Obecná + Obchodní angličtina 20 + 10 255
Obecná angličtina 30+
2/7 - 17/8 2018
20/30 230/280
Cambridge FCE, CAE
FCE 6 t.: 30/4, 1/10
CAE 6 t.: 23/4, 24/9
FCE, CAE 4 t.: 2/7, 30/7
30
1 220/4 t.
1 680/6 t.

DALŠÍ KURZY

 • IELTS
 • Academic Year Programme
 • English Courses for Teachers - Teacher Refresh / CLIL / YLTT
 • Courses for Groups
 • Family English

UBYTOVÁNÍ

Jazyková škola Atlantic nabízí ubytování buď u místních pečlivě vybraných hostitelských rodin, nebo ve studentské rezidenci. Hostitelské rodiny žijí většinou na předměstí Dublinu a cesta do školy trvá 30-60 minut městskou hromadnou dopravou. Studenti mají k dispozici vlastní pokoj. V ceně ubytování je zahrnuté také stravování formou polopenze v týdnu a plné penze o víkendu. Velkou výhodou pro studenty, kteří si zvoli ubytování v hostitelské rodině, je možnost poznat irskou kulturu a běžné zvyky irské rodiny. Druhou variantou je ubytování ve studentské rezidenci Dorset Point, která je vhodná pro více nezávislé studenty, kteří rádi tráví čas s ostatními studenty z různých koutů světa. Nová moderní rezidence se nachází přímo v centru města, minutu od hlavní třídy v Dublinu a nabízí ubytování ve sdílených apartmánech. Studenti mají vlastní pokoj s koupelnou, ale sdílí spolu společné prostory, vybavenou kuchyňku, jídelnu a obývací pokoj. K dispozici je také Wi-Fi připojení, prostorné fitness, společné prostory, studovna, prádelna a zabezpečená kolárna. Stravování si řeší studenti sami, povlečení mají k dispozici. Rezidence se nachází 20 minut pěšky nebo 10 minut na kole od školy. Dvoulůžkové pokoje jsou vždy pouze pro studenty cestující společně. Příjezd do hostitelské rodiny vždy sobota - sobota nebo neděle - neděle. Příjezd do studentské rezidence pouze od soboty do soboty.

Ceny v EUR / týden
Ubytování
Cena
Registrační poplatek 55
Příplatek ve VS 30/6 - 15/9 2018, hostitelská rodina/rezidence 25/40
Hostitelská rodina, polopenze, JP/DP
200/185
Hostitelská rodina, polopenze, JP, vlastní koupelna 265/250
Studentská rezidence, bez stravy, JP, vlastní koupelna 265

DOPRAVA

Cena za dopravu z letiště v Dublinu je 120 EUR / osoba a cesta.

Škola je uzavřena ve státní svátky:

Webové stránky školy: www.atlanticlanguage.com

 • Dublin - Liffey - krásné město pro studium angličtiny, Atlantic Language
 • Dublin má studentům co nabídnout, mohou se podívat například do Trinity knihovny, Atlantic Language
 • Recepce jazykové školy Atlantic Language
 • Symbol studentského města Dublin - most Samuela Becketta, Atlantic Language
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a získejte více informací: