Pobyty pro děti a mládež    Pro Vás, rodiče, kteří se vážně zamýšlejí nad budoucností svých dětí a uvažují o nejlepším způsobu jak zajistit jejich všestranný rozvoj, můžeme nabídnout a zajistit ten nejeefektivnější způsob výuky cizího jazyka jako jednoho z předpokladů pro budoucí úspěšný osobnostní i profesní rozvoj. 

Nejefektivnějším způsobem získání jazykových znalostí je pobyt v zemi, kde se zvoleným jazykem hovoří – jazykový pobyt v zahraničí a takový Vám pro Vaše děti i nabízíme.
Jazykové studium lze přizpůsobit Vámi očekávanému efektu – prohloubení jazykových schopností dosažených v rámci tuzemského vzdělávání nebo naopak ulehčit a zpříjemnit první kontakt dítěte s cizím jazykem a do budoucna tak zajistit jeho pozitivní vztah k dalšímu prohlubování jazykových znalostí. 

Pro Vaše děti můžeme připravit jak individuální tak i skupinové pobyty, ty jsou vhodné zejména pro začátečníky především s ohledem na to, že děti jsou po celou dobu doprovázeny naším zkušeným, česky hovořícím zástupcem. Pro úplnost - uvedené pobyty jsou úspěšně organizujeme již několik let a ujišťujeme Vás, že se v souvislosti s pobytem dětí v novém prostředí není třeba čehokoli obávat. 

Vašim dětem můžeme zajistit studijum:
- ANGLIČTINY (Malta, Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland)
- NĚMČINY (Německo, Rakousko)
- FRANCOUZŠTINY (Francie)
- ŠPANĚLŠTINY (Španělsko) a některé další